Akci Rozhodni se sám navštívily stovky dětí a rodičů

Tradiční preventivní akce pořádaná Kolpingovým dílem na konci prázdnin se vydařila, včetně počasí, které nám opět přálo. Bohatý doprovodný program včetně přednášek pro rodiče, kteří chtějí porozumět on-line světu svých dětí přilákal do žďárského parku Na Farčatech stovky dětí s rodiči, či prarodiči.

Chceme všem poděkovat za báječnou spolupráci na naší akci Rozhodni se sám 2020. Patrony letošní akce byli reprezentantka ČR a vicemistryně Evropy v zápasu ve volném stylu Adéla Hanzlíčková a reprezentant ČR v judu David Pulkrábek, kterým děkujeme za jejich nasazení a zájem s námi spolupracovat!
Děkujeme za vzdělávací seminář psycholožce a odbornici na závislosti Markétě Homolkové. Vážíme si i účasti pracovníků z Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost. Za podporu a spolupráci děkujeme Městu Žďár nad Sázavou, Kraji Vysočina, firmám TOP – VITAL, EFKO – hraj si československy, VHS Bohemia, Wstec automation, Pekařství Řečice – P Cafe, Hitrádio Vysočina, Český rozhlas, E-ON, VYLEN, AMPO s.r.o. , Dell CZ, JNControl automation, BESIP, projektu Replug me, Žďárský průvodce a dále Vodním skautům Žďár nad Sázavou, RC Titáni – Ragby z Nového Města na Moravě a Výchovnému ústavu Žďár nad Sázavou.

Organizátory Rozhodni se sám jsou žďárské Centrum primární prevence Spektrum, Rodinné centrum SRDÍČKO, Adiktologická ambulance Kolping, Poradenské centrum Kolping, Kontaktní a poradenské centrum Spektrum, která provozuje Kolpingovo dílo České republiky.

Děkujeme všem, kteří se podíleli na hladkém průběhu celé akce a za rok na shledanou!

Více fotografií z akce ve FOTOGALERII.

YouTube Embed: No video/playlist ID has been supplied

  • Kolpingovo dílo ČR z.s.
  • náměstí Republiky 286/22
  • 591 01 Žďár nad Sázavou
  • Tel.: 566 585 010
  • Email: kolping@kolping.cz

Tyto stránky vznikly za podpory EU. projekt : KOLPING: LEVEL 2.0
Registrační číslo projektu: CZ.03.3.48/0.0/0.0/15_031/0002016

Kolpingovo dílo ČR z.s.
náměstí Republiky 286/22, 591 01 Žďár nad Sázavou
Tel.: 566 585 010
Email: kolping@kolping.cz

Tyto stránky vznikly za podpory EU. projekt : KOLPING: LEVEL 2.0
Registrační číslo projektu: CZ.03.3.48/0.0/0.0/15_031/0002016

Podporují nás: