Rozhodni se sám 2022 a koncert skupiny JELEN

V pátek 26. srpna jsme ve Žďáře nad Sázavou uspořádali naši tradiční akci pro děti a jejich rodiče  „Rozhodni se sám 2022“, tentokrát s podtitulem „Zdravě hravě“.  Téma letošního ročníku jsme představili prostřednictvím různých aktivit. K přiblížení širokého tématu zdravého stravování přispěli dva workshopy iniciativy Ne hladu. Letošní ročník akce Rozhodni se sám přineslo rodičům, dětem a mládeži také bohatý doprovodný program – odpočinkovou kavárnu s herními prvky pro nejmenší, keramickou a výtvarnou dílnu, stopovačku s QR kódy, lezeckou stěnu, skákací hrad a další aktivity.

Se členy hudební skupiny Jelen, kteří nad letošní akcí převzali patronát, se mohli fanoušci setkat ve 13 hodin, kdy proběhla autogramiáda, kterou si nenechali ujít malí ani velcí fanoušci této skupiny. Návštěvu našeho města skupina Jelen zakončila večerním koncertem, který začal v 19 hodin a proběhnul v rámci opožděných oslav 70+1 výročí založení akciové společnosti ŽĎAS.

Děkujeme všem dobrovolníkům, kteří se na zdárném průběhu akce účastnili. Děkujeme také za parádní záběry od našeho dvorního fotografa Milana Šustra.
A samozřejmě velké díky patří všem, kteří při akci i následné sbírce finančně podpořili Rodinné centrum Srdíčko. Akce vynesla částku celkovou částku 150.920 Kč!

Získané finanční prostředky budou využity z části na nákup nových pomůcek pro ženy po porodu do půjčovny centra, na rozvoj aktivit pro seniory (mezigenerační setkávání, tvořivé dílny, besedy a vzdělávání) a pomohou pokrýt část rozpočtu Rodinného centra Srdíčko na tento rok.

Fotografie z akce najdete ve fotogalerii.