Srdíčko otevře na týden dveře veřejnosti

Od 12. do 16. září proběhne v Rodinném centru Srdíčko ve Žďáře nad Sázavou tradiční Týden otevřených dveří. Rodinné centrum Srdíčko funguje již čtrnáctým rokem ve čtvrtém patře budovy žďárské polikliniky. Je místem setkávání rodičů, dětí, seniorů i dalších zájemců, kterým celoročně nabízí vzdělávací, kulturní, volnočasové i poradenské aktivity. Kromě návštěvy programů centra mohou zájemci přijít i na doprovodné kulturní akce, které jsou součástí projektu Srdíčko kulturní.

„V týdnu otevřených dveří bude zdarma přístupná většina našich programů. Rodiče, prarodiče, senioři a další zájemci se k nám mohou přijít podívat, vyzkoušet si jednotlivé aktivity, seznámit se s lektorkami i provozem centra,“ říká vedoucí Jana Kamarádová.

Ke zpestření celého týdne chystají zaměstnanci také doprovodné kulturní akce, které jsou součástí projektu Srdíčko kulturní. V pondělí to bude Divadelní představení Babička školnice v režii Hudebního Divadla Úsměv Ludmily Frištenské, které je určeno dětem od dvou let. „V úterý odpoledne zveme milovníky lidových písní na posezení s harmonikářem panem Jiřím Kašíkem,“ doplňuje Jana Kamarádová.

Projekt Srdíčko kulturní uzavře ve čtvrtek odpoledne velký zábavný program Kouzelný kabaret, který pro děti i rodiče připravil oblíbený moderátor Milan Řezníček.

Rodinné centrum Srdíčko provozuje od roku 2008 Kolpingovo dílo ČR. Centrum je členem Sítě pro rodinu, která sdružuje rodinná a mateřská centra v České republice. Veškeré informace o dalších aktivitách najdou zájemci na webu www.rcsrdicko.cz.

Akci podpořilo Město Žďár nad Sázavou.

Jana Kamarádová, DiS. vedoucí centra

M: 734 231 887

E: jana.kamaradova@kolping.cz

Týden otevřených dveří_RC Srdíčko

Rodinné centrum Srdíčko je místem setkávání nastávajících rodičů, rodičů s dětmi, prarodičů s vnoučaty a seniorů ze Žďáru nad Sázavou a okolí, pro které připravuje vzdělávací, kulturní, volnočasové a poradenské aktivity. Je zřizováno Kolpingovým dílem České republiky, o.s. Sídlí ve 4. patře Polikliniky Žďár nad Sázavou, p.o.  Více na www.rcsrdicko.cz.

YouTube Embed: No video/playlist ID has been supplied

  • Kolpingovo dílo ČR z.s.
  • náměstí Republiky 286/22
  • 591 01 Žďár nad Sázavou
  • Tel.: 566 585 010
  • Email: kolping@kolping.cz

Tyto stránky vznikly za podpory EU. projekt : KOLPING: LEVEL 2.0
Registrační číslo projektu: CZ.03.3.48/0.0/0.0/15_031/0002016

Kolpingovo dílo ČR z.s.
náměstí Republiky 286/22, 591 01 Žďár nad Sázavou
Tel.: 566 585 010
Email: kolping@kolping.cz

Tyto stránky vznikly za podpory EU. projekt : KOLPING: LEVEL 2.0
Registrační číslo projektu: CZ.03.3.48/0.0/0.0/15_031/0002016

Podporují nás: