Rodinné centrum Srdíčko otevírá po celý týden své dveře veřejnosti, 7.9.2020

Od 14. do 18. září proběhne v Rodinném centru Srdíčko ve Žďáře nad Sázavou tradiční Týden otevřených dveří. Kromě návštěvy aktivit centra mohou zájemci přijít i na doprovodné kulturní akce, které jsou součástí projektu Srdíčko kulturní.

Rodinné centrum Srdíčko funguje již dvanáctý rok ve čtvrtém patře budovy žďárské polikliniky. Týdně jej navštíví zhruba dvě stovky rodičů a dětí ze Žďáru i okolí. Po celý týden připravuje programy pro nastávající rodiče, rodiče miminek i starších dětí, předškoláky a širokou veřejnost. „V týdnu otevřených dveří bude zdarma přístupná většina našich programů. Rodiče se k nám mohou se svými dětmi podívat, vyzkoušet si jednotlivé aktivity, seznámit se s lektorkami i provozem centra,“ říká vedoucí Jana Kamarádová.

Ke zpestření celého týdne chystají zaměstnanci také doprovodné kulturní akce, které jsou součástí projektu Srdíčko kulturní. V pondělí to bude Divadelní představení Hrnečku vař v režii Divadla Úsměv Ludmily Frištenské, které je určeno dětem od dvou let. „V úterý odpoledne zveme rodiče s dětmi na divadelní představení Dědeček a koblížek z cyklu Pohádky z Veselé Lhoty, které sehrají Tetinky, členky žďárského KDS EFFRENATA,“ doplňuje Jana Kamarádová.

Středeční kulturní akce je určená hlavně rodičům, seniorům a dalším zájemcům z řad veřejnosti. Na programu bude cestovatelská přednáška Anny Novotné Moje cesta do země zaslíbené. Projekt Srdíčko kulturní uzavře ve čtvrtek odpoledne Pirátská plavba s Milanem Řezníčkem plná kouzel, hudby a překvapení s moderátorem Hitrádia Vysočina Milanem Řezníčkem

Rodinné centrum Srdíčko provozuje Kolpingovo dílo ČR. Centrum je členem Sítě pro rodinu, která sdružuje rodinná a mateřská centra v České republice.

Veškeré informace o dalších aktivitách najdou zájemci na webu www.rcsrdicko.cz.

Akci podpořilo Město Žďár nad Sázavou.

Jana Kamarádová, DiS.

vedoucí centra

M: 734 231 887

E: jana.kamaradova@kolping.cz

Příloha: Rodinné centrum Srdíčko otevírá po celý týden své dveře veřejnosti

YouTube Embed: No video/playlist ID has been supplied

  • Kolpingovo dílo ČR z.s.
  • náměstí Republiky 286/22
  • 591 01 Žďár nad Sázavou
  • Tel.: 566 585 010
  • Email: kolping@kolping.cz

Tyto stránky vznikly za podpory EU. projekt : KOLPING: LEVEL 2.0
Registrační číslo projektu: CZ.03.3.48/0.0/0.0/15_031/0002016

Kolpingovo dílo ČR z.s.
náměstí Republiky 286/22, 591 01 Žďár nad Sázavou
Tel.: 566 585 010
Email: kolping@kolping.cz

Tyto stránky vznikly za podpory EU. projekt : KOLPING: LEVEL 2.0
Registrační číslo projektu: CZ.03.3.48/0.0/0.0/15_031/0002016

Podporují nás: